عکس های این وب بیشتر با پروکسی باز می شوند
مطالب به روز پرورش اندام
گروه ورزشی بهمن شیر
نوشته شده در تاريخ سه شنبه بیست و هفتم مرداد ۱۳۸۸ توسط سعید دارم , مجید دارم و فرامرز فریور |

تیم ملی پرورش اندام ایران به مقام قهرمانی مسابقات آسیایی 2009 دست یافت. در این رقابت‌ها که از روز پنج‌شنبه در پاتایا آغاز شده بود، تیم ملی ایران به کسب 3 طلا، 4 نقره و 5 برنز بر بام آسیا ایستاد. در رقابت‌های پرورش‌اندام رده سنی بزرگسالان که تیم ملی ایران در قالب دو تیم A و B به مسابقات آسیایی اعزام شد، احسان خواجوی در وزن 55 کیلو به مدال نقره رسید. یوسف کریمی در دسته 70 کیلو نشان نقره بر گردن آویخت و مهدی حاتمی در وزن 75 کیلو بر سکوی سوم ایستاد.

در وزن 80 کیلو، پرورش‌اندام ایران 3 فینالیست داشت که محرم پناهی با غلبه بر قهرمان تایلندی جهان اولین طلا را برای تیم ملی به ارمغان آورد و عباس عاقلی نیز به نشان برنز رسید. در این دسته، رضا موسی‌زاده در مکان چهارم ایستاد.

در دسته 85 کیلو بیت‌الله عباسپور قهرمان آسیا و جهان در شرایطی به مدال نقره بسنده کرد که کارشناسان حاضر در سالن، ورزشکار عراقی را به هیچ وجه مستحق دریافت مدال طلا نمی‌دانستند. محسن شهبانی و مرتضی اویسی دیگر نمایندگان پرورش‌اندام در این وزن به ترتیب سوم و چهارم شدند.

در وزن 90 کیلو نیز ملی‌پوشان کشورمان عملکردی موفقیت‌آمیز داشتند. مهدی عیاری که سال گذشته مدال برتر جهان را بر گردن آویخته بود، این بار توانست دومین مرد طلایی کاروان پرورش‌اندام باشد.

دیگر مدال این دسته نصیب رضا باقرزاده شد که پس از ورزشکار اماراتی به مدال برنز رسید. در وزن 90 کیلو ابوالفضل ربی به مقام چهارم دست یافت.

در وزن 100 کیلو نیز تیم ملی کشورمان 2 نماینده داشت که علی اسداللهی توانست به مدال نقره برسد و ابوافضل رحیم‌زاده به عنوان چهارم رسید.
در دسته 100+ کیلو، سنگین ‌وزن‌های ایرانی نمایشی دلپذیر داشتند. در این رقابت نشان طلا به حسن رهنمائیان رسید و فریدون حقی بر سکوی سوم ایستاد. مجتبی نوترکی دیگر نماینه ایران در این دسته، چهارم شد. کاروان اعزامی پرورش‌اندام ایران در روزهای گذشته نیز 3 طلا، 2 نقره و 2 برنز از رقابت‌های پیشکسوتان، جوانان و بادی‌کلاسیک گرفته بود. بدین ترتیب تیم ملی ایران موفق شد برای دومین بار قهرمانی آسیا را جشن بگیرد.

 

با عرض تبریک به مقام آوران تیم ملی ولی به نظر من فدراسیون IFBBفدراسیونی کامل و با یک مدیریت عالی است به گونه ای که می بینید چگونه مسابقات حرفه ای و مستر المپیا را بدون هیچ وقفه ای و به بهترین نحو بر گزار می کند و از نظر من بزرگترین مجله پرورش اندام ایران به طرف داری از سوی دیگر دعوا یعنی فدراسیون جدید می پردازد

آپلود عکس

خرید اینترنتی

فال حافظ

قالب وبلاگ

.: Weblog Themes By Blog Skin :.

بیشتر عکس ها با پروکسی باز می شوند

آپلود عکس

خرید اینترنتی

فال حافظ

قالب وبلاگ